Virtual Vuvuzela

Virtual Vuvuzela dla Android

Vuvuzela w telefonie czyli zatrąb na Mistrzostwa Świata 2010

Wuwuzela to rodzaj długiej trąby używanej podczas meczów w RPA do zagrzewania piłkarzy do walki. Mistrzostwa Świata RPA 2010 to doskonała okazja by wypróbować program Virtual Vuvuzela umożliwiający uzyskanie dźwięku prawdziwego instrumentu... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Doskonałe na Mistrzostwa Świata
  • Barwy narodowe do wyboru

Wady

  • Tylko jeden dźwięk

Niezły
5

Wuwuzela to rodzaj długiej trąby używanej podczas meczów w RPA do zagrzewania piłkarzy do walki. Mistrzostwa Świata RPA 2010 to doskonała okazja by wypróbować program Virtual Vuvuzela umożliwiający uzyskanie dźwięku prawdziwego instrumentu wuwuzela w telefonie Android.

Jeśli chcesz poczuć się jak na stadionie, skorzystaj z Virtual Vuvuzela. Wystarczy przeciągnąć palec po ekranie urządzenia aby atmosfera afrykańskich rozgrywek piłkarskich opanowała Cię bez reszty. Mistrzostwa Świata 2010 w RPA i piłka nożna nie były by takie same bez ogłuszającego dźwięku instrumentu wuwuzela. Teraz możesz trąbić w telefonie wyposażonym w system Android oraz wybrać swoje barwy narodowe.

Jeśli zamierzasz oglądać mecz w telewizji w towarzystwie przyjaciół pobierz Virtual Vuvuzela dla Android. Program przyda się nie tylko na Mistrzostwa Świata 2010, ale również na mecze na lokalnych stadionach.

Najczęściej pobierane Sporty na android

Virtual Vuvuzela

Download

Virtual Vuvuzela 1.2

Opinie użytkowników o Virtual Vuvuzela

Sponsorowany×