Virtual Vuvuzela

Virtual Vuvuzela 1.2

Vuvuzela w telefonie czyli zatrąb na Mistrzostwa Świata 2010

Wuwuzela to rodzaj długiej trąby używanej podczas meczów w RPA do zagrzewania piłkarzy do walki. Mistrzostwa Świata RPA 2010 to doskonała okazja by wypróbować program Virtual Vuvuzela umożliwiający uzyskanie dźwięku prawdziwego instrumentu wuwuzela w telefonie Android. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Doskonałe na Mistrzostwa Świata
  • Barwy narodowe do wyboru

Wady

  • Tylko jeden dźwięk
Więcej

Niezły
5

Wuwuzela to rodzaj długiej trąby używanej podczas meczów w RPA do zagrzewania piłkarzy do walki. Mistrzostwa Świata RPA 2010 to doskonała okazja by wypróbować program Virtual Vuvuzela umożliwiający uzyskanie dźwięku prawdziwego instrumentu wuwuzela w telefonie Android.

Jeśli chcesz poczuć się jak na stadionie, skorzystaj z Virtual Vuvuzela. Wystarczy przeciągnąć palec po ekranie urządzenia aby atmosfera afrykańskich rozgrywek piłkarskich opanowała Cię bez reszty. Mistrzostwa Świata 2010 w RPA i piłka nożna nie były by takie same bez ogłuszającego dźwięku instrumentu wuwuzela. Teraz możesz trąbić w telefonie wyposażonym w system Android oraz wybrać swoje barwy narodowe.

Jeśli zamierzasz oglądać mecz w telewizji w towarzystwie przyjaciół pobierz Virtual Vuvuzela dla Android. Program przyda się nie tylko na Mistrzostwa Świata 2010, ale również na mecze na lokalnych stadionach.

Virtual Vuvuzela

Download

Virtual Vuvuzela 1.2